Je mi potěšením oznámit, že Sun Microsystems, portál java.cz a ČVUT v Praze společně zakládají Java User Group (JUG).

První setkání JUG proběhne dne 12.září od 18:00 v posluchárně K1 na ČVUT na Karlově náměstí (zde je popis cesty do místnosti K1). Při této příležitosti promluví Laurie Tolson, viceprezidentka pro Javu a vývojářské nástroje v Sun Microsystems.

Pro ty, kteří nebudou moct dorazit bude připraven záznam v DivX, který bude zveřejněn na internetu. Doporučuji ale přijít, protože vytvořeni záznamu nějakou dobu potrvá a taky budeme rozdávat trička. Více informací naleznete zde:

http://www.java.cz/detail.do?articleId=2252

Na java.cz vznikla nová položka v menu "JUG", na této stránce budou vždy nejaktuálnější informace o budoucích setkáních a záznamy z minulých setkáni.

Co se týká obsahu přednášek, Pražské vývojové centrum Sunu navštěvují vyznamné osobnosti ze světa Javy, takže v případě takovéto návštevy je pozveme na setkání JUG. Kromě toho máme domluvené prezentace od různých českých firem a univerzit, takže se dozvíte i o technologiích, za kterými nestojí Sun. Také plánujeme oslovit zahraniční speakery, kteří navštěvují konference po Evropě.

Na viděnou na 1. setkání JUG!

Kontaktní osoba: Roman Štrobl, Sun Microsystems