Zajímají Vás javové technologie? Domníváte se, že má smysl informovat o nich nejen komunitu, ale i odbornou veřejnost? Chcete být při budování unikátního javového portálu? Pak jste možná právě Vy ten pravý člověk, kterého hledáme!

Portál Java.cz přináší články, aktuality, odborné odkazy z oblasti javové problematiky. Chceme začít systematicky připravovat rozhovory, upozornění na zajímavé události, výtahy ze zahraničních článků, případové studie atd. Chceme postupně záběr portálu rozšiřovat a nabídnout mnohem více.

A to je úkol pro šéfredaktora na částečný úvazek.

Co bude náplní jeho práce? Především zajišťování kvalitního obsahu. Šéfredaktor bude sledovat nové trendy a produkty, sestavovat odborné i populárně naučné články, přebírat hotové články od externích autorů a zajišťovat překlady inspirativních textů ze světových zdrojů. Bude také komunikovat a setkávat se s javovými odborníky, udržovat s nimi dobré vztahy a nové navazovat. V pravidelném kontaktu s malou redakční radou se bude aktivně podílet na určování dalšího směru vývoje portálu, hodnocení jednotlivých kroků i celkových výsledků publikačních aktivit. Bude vyhledávat, navrhovat a realizovat různé formy spolupráce s jinými servery a médii.

Jinými slovy, šéfredaktor bude mít jak značnou zodpovědnost, tak i velkou míru svobody.

Pokud vás oslovuje nabídka takovéto práce, ozvěte se na adrese webmaster@java.cz.