Dne 9.4. v 18:00 se uskuteční na Karlově náměstí v učebně K9 fakulty elektrotechnické ČVUT přednáška zaměřená na Java EE technologie. Přednáška bude určená pro všechny vývojáře, kteří chtějí s Java EE začít a nebo si vylepšit svoje znalosti v oblasti Java EE techologií. Témata, kterých se dotkneme, jsou úvod do Java EE, novinky ve verzi 5, Servlety, JavaServer Pages, JavaServer Faces a další webové frameworky, Java Persistence API, webové služby a Service Oriented Architecture ....

 

 

Jednotlivá témata budou rozebrána od začátku, přednáška je tedy velmi vhodná pro studenty či pro vývojáře, kteří s Java EE teprve začínají. Celková délka přednášek bude 2 hodiny 30 minut. Nebudeme váhat zodpovědět jakýkoliv dotaz na prezentované technologie a budeme se těšit na všechny s připravenými dárečky.

Prezentovat budou zaměstnanci firmy Sun Microsystems Roman Štrobl a Miroslav Kopecký. Učebna K9 se nachází na adrese Karlovo náměstí 13, Praha, vstup přes Strojní fakultu, dále následujte šipky „Přednáška o Java EE“. Na akci se není třeba registrovat.