Na tvorbě tohoto portálu se podílejí tyto společnosti zabývající se zakázkovým vývojem software:

  • MathAn Praha, s.r.o.

    mathan logo Společnost MathAn Praha, s.r.o, založená v roce 1993, se od počátku své existence specializuje na poskytování služeb v oblasti informačních technologií, tvorby a implementace informačních systémů, matematické analýzy a kryptologie. Mezi stěžejní produkty v současnosti patří redakční systém Hyperion a kontrolní služba Regulus ověřující správnost předávaných dat. Firma se jako subdodavatel zúčastnila několika významných projektů. Za platformu si firma MathAn Praha zvolila Javu, s níž má dnes již mnohaletou praxi.

  • Amaio Technologies, a.s.

    amaio logo Společnost Amaio Technologies, a.s. vznikla v roce 2000 jako společnost zabývající se vývojem prostředí Plaant, napsaném v programovacím prostředí JAVA. Úzce spolupracuje se společností SUN MICROSYSTEMS, jejíž vyspělé technologie se staly základem dalšího rozšiřování činností firmy. Všechny projekty a produkty Amaio Technologies jsou dnes založeny na Javě, s níž má vývojový tým Amaio Technologies více než pětileté zkušenosti. Amaio Technologies je Autorizované Java centrum a Java partner Sun Microsystems.

  • Sun Microsystems

    sun logo Od svého vzniku v roce 1982 má společnost pozoruhodnou vizi - "Síť je počítačem". Tato vize pomohla společnosti Sun Microsystems dosáhnout pozice čelního poskytovatele hardware, software a služeb, které pohání internet. Společnost Sun působí ve více než 100 zemích světa.