Hledání pozic
Obor:
Kraj:
Text:
 

AGILNÍ JAVA DEVELOPER (a fajn parťák zároveň) - nabídka zaměstnání

AGILNÍ JAVA DEVELOPER (a fajn parťák zároveň)
LMC (Jobs.cz. Prace.cz atd.)
Praha
Jankovcova 1569/2c, 17000 Praha-Holešovice
J2EE
Náš milý javisto, určitě oceníš dvě věci:

1) Velký prostor pro tvoji iniciativu. Nejsme banka, kde máš všechno nadiktované seshora. Naopak – věříme, že především díky tobě se věci budou posouvat dál. Kvalitní kód a architektura jsou našimi hlavními prioritami. Budeš pracovat v týmu, který má na starosti inzerci, což je byznys, který nám generuje největší zisky, navíc s ambicí mezinárodního přesahu.

2) Agilní prostředí. Máme za sebou šestiletou zkušenost s agilním vývojem, který na začátku roku prošel velkou změnou, kdy jsme s podporou Silicon Valley Product Group přešli na dual track agile. Rádi ti vysvětlíme, v čem nás to posunulo dál.

A co tě u nás bude dělat šťastným/ou?

Dobrý pocit ze své práce, a to není vůbec málo. Dostatečný prostor pro vytváření kvalitního kódu a pro tvoje další vzdělávání. Zkušenosti budeš také nabírat na českých a zahraničních konferencích. O tvoji dobrou náladu se bude starat tým dobrých lidí kolem tebe (to je spíš potřeba zažít, než o tom psát), ale také třeba čajovník Pavel, který ti bude v naší firemní čajovně vařit ty nejlepší čaje z celé Asie. Posílíš svého kulturního i sportovního ducha díky tučnému kreditu v Cafeterii. Home office je samozřejmostí a třeba si konečně vyladíš svůj work-life balance. Jinak dětem i psům jsou u nás dveře otevřené dokořán, podporujeme i cyklisty. No a takhle bychom mohli pokračovat dál a dál…
střední s maturitou
  • Předpokládáme, že v Javě se pohybuješ jako ryba ve vodě a že víš něco o aplikačních serverech (Wildfly/JBOSS, Tomcat), SQL (DB2, PostgreSQL) a objektovém návrhu.
  • Součástí vývoje je automatické testování aplikací (pomocí unit testů, Selenium end-to-end a akceptačních testů). Vše provozujeme na Linuxu (CentOS, Ubuntu) ve virtualizovaném prostředí. Pro verzování používáme Git. Automatizujeme, co se dá, od testů po nasazování (Jenkins CI). Vyvíjíme s využitím mnoha prostředí (vývojová, integrační, produkční), vše škálujeme a staráme se o performance a bezpečnost našich řešení. Mrkni také na náš blog prvnivcesku.cz.
  • Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
70 000 Kč
75 000 Kč
Jakub Macura
723835544
Jankovcova 1569/2c, 17000 Praha-Holešovice