Při portálu JAVA.cz vznikla elektronická konference konference@java.cz, která je určena zájemcům o platformu Java a související technologie.

Přihlásit se do konference můžete posláním mailu na adresu konference-subscribe@java.cz (v těle mailu nemusí být uvedeno nic) nebo kliknutím na následující odkaz: Přihlásit. Odhlášení se provede posláním mailu na konference-unsubscribe@java.cz nebo kliknutím na tento odkaz: Odhlásit.

Potřebujete-li nějaký help ke konferenci, směle pošlete mail na adresu konference-request@java.cz, který bude ve svém těle obsahovat slovo help. Jestliže Vám tato nápověda nedostačuje, nebo neumíte vyřešit nějaký jiný problém s fungováním konference (např. se Vám nedaří odhlásit), kontaktujte lidského správce konference na adrese konference-owner@java.cz.

Na starší konferenční příspěvky se mužete podívat do webowého archívu konference, nebo i s vyhledáváním na http://www.mail-archive.com/konference@java.cz/

Pokud máte pocit, že Vám nechodí maily z konference, ačkoli jste jejím členem, může to být způsobeno tím, že počet na Vaši adresu nedoručitelných příspěvků překročil rozumnou míru a Vaše členství bylo automaticky dočasně pozastaveno. Zasílání příspěvků můžete pak obnovit na webovském rozhraní k Vašemu účtu, jehož adresu získáte v rámci helpu (viz. výše).

Chcete-li dostávat příspěvky na jinou zpáteční adresu než tu, z níž maily odesíláte, musíte se do konference přihlásit z obou adres a pro jednu nastavit, že na ni příspěvky chodit nemají.


Pravidla používání konference:

Konference je určena k technické diskuzi o programovacím jazyku Java a souvisejících technologiích. Prosim, NEPOSÍLEJTE do konference:

  • reklamní materiály
  • nabídky zaměstnání 

Dříve než položíte v konferenci nějaký dotaz, ujistěte se, zda se odpověď na Vaši otázku již nenalézá v některém z těchto zdrojů:

  • Tento portál JAVA.cz; můžete využít řetězcové vyhledávání, nebo se podívat do patřičné kategorie v tématickém stromě
  • Archiv konference
  • Váš oblíbený vyhledávač na internetu, například www.google.com

Správce konference.