Pozor! Setkání se koná v budově firmy Oracle na Praze 4.

Mimořádné červencové setkání pražské Czech Java User Group proběhne v pondělí 18.7.2011 od 18h hodin v budově firmy Oracle na adrese V Parku 8, Praha 4, Chodov. Firma Oracle sídlí v komplexu kancelářských budov The Park v blízkosti stanice metra Chodov.

Hlavním tématem setkání je dlouho očekávané vydání Java 7. Prezentaci Java 7, jejíž abstrakt je uveden níže, provede Jan Lahoda z firmy Oracle.

Kromě technické prezentace se na setkání představí i organizátoři zářijové konference Agile Prague 2011 s krátkou pozvánkou na tuto konferenci.

Sponzorem setkání je firma Oracle. Kromě obvyklé pizzy a pití je pro prvních zhruba 80 účastníků připraven malý dárek. Firma Oracle hledá v současné době nové spolupracovníky, takže můžete setkání využít i k prohlídce kanceláří vašeho případného nového zaměstnavatele. Na setkání přijde i Vendula Nováková, která je za nábor nových lidí zodpovědná. Seznam otevřených pozic je k nahlédnutí zde.

Vstup na akce CZJUGu je zdarma, a není třeba se předem registrovat. Pokud se chystáte přijít, dejte nám vědět formou hlasování v anketě na hlavní strance portálu java.cz

Java 7

Tato přednáška Vás provede novinkami v Javě 7. Podíváme se jak na změny v jazyce, tj. projekt Coin, tak na rozšíření knihoven, např. rozšíření I/O knihoven (NIO.2), podporu concurrency a vylepšení knihovny Swing. Zmíníme též vylepšení JVM. Řekneme si též něco o budoucnosti Javy a OpenJDK.

Agile Prague 2011

Na pondělním setkání CZJug bychom rádi účastníky pozvali na mezinárodní konferenci o agilních metodikách Agile Prague 2011, která se bude konat 29-30.září 2011 v Praze. Ve dvou dnech se budou moci zájemci o agilní metodiky a projektové řízení nejen seznámit s nejnovějšími trendy v této oblasti, ale i setkat s lidmi, kteří mají spoustu zajímavých poznatků z praxe. Na své si příjdou i vývojáři a testeři, v přednáškách věnovaných Test Driven Developmentu, nebo návrhu uživatelského prostředí.

Na setkání představíme hlavní speakery konference a představíme témata, která na konferenci zazní.