Dubnové setkání Pražské Czech Java User Group proběhne 28.4. od 19h v posluchárně S5 na Matematicko-fyzikální fakultě Karlovy Univerzity na Malostranském náměstí 25, Praha 1. Čeká nás prezentace Webové frameworky v praxi od Františka Řezáče. Sponzorem setkání je firma Profinit. Vstup na akce CZJUGu je zdarma, a není třeba se předem registrovat. Pokud se chystáte přijít, dejte nám vědět formou hlasování v anketě na hlavní stránce portálu java.cz.

Webové frameworky v praxi

Web frameworky jsou v poslední době jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících oblastí. Není jednoduché udržet si přehled o aktuálním stavu jednotlivých frameworků, zvláště když k odpovědnému hodnocení bychom měli mít i dlouhodobé provozní zkušenosti z reálných projektů. Přednáška se věnuje nejen těmto zkušenostem firmy pracující pro největší české zákazníky z posledních let, ale i několika dalším, netechnickým aspektům důležitým při výběru webového frameworku, které jsou při výběru často přehlíženy.

František Řezáč

Po osmi letech profesionálních zkušeností s vývojem web frontendů v Java je hlavním specialistou firmy Profinit pro tuto oblast. Během své práce stál u zrodu velké části současné generace web aplikací u největších finančních společností v ČR.