Je tady druhé kolo soutěže s Jobs Dev, veletrhem práce pro seniorní programátory. A zároveň poslední, protože veletrh se koná už tuto sobotu.

Jako partneři Jobs Dev, má CZJUG možnost udělat soutěž o knížky pro Java programátory.

Otázka: Jaké číslo má poslední vydaná verze jazyka Java?

Odpovědi pište na info.czjug@gmail.com, předmět JOBSDEV, nebo přidejte komentář na facebooku. Vylosovaní autoři správné odpovědi získají jednu z knih (v anglickém jazyce):

Uzávěrka je do půlnoci 17.5.2018.


CZJUG je partnerem veletrhu Jobs Dev a tímto vás chceme na tento veletrh pozvat 19.5., vstup volný. Zaregistrujte se: https://www.jobsdev.cz/

Přijďte na 2. ročník veletrhu pro programátory Jobs Dev 2018. Veletrh vás propojí přímo s developerskými týmy uvnitř firem. Zapomeňte na první ba dokonce druhé kolo pohovoru s HR či někým podobným. U nás si můžete popovídat přímo s člověkem, se kterým byste pak reálně programovali v jednom týmu. Mimo to zde najdete i řadu programátorských komunit a setkat se budete moci s dalšími kolegy, kterých je přihlášených již přes 800.
A jako bonus získáte na veletrhu zajímavé slevy: 20% slevu na vstup na WebExpo 2018 nebo slevu 100 Kč na knihu Martina Michálka Vzhůru dolů do responsivního webdesignu.
Veletrh se uskuteční v Praze na výstavišti PVA EXPO PRAHA v sobotu 19. 5. 2018. Vstup je pro všechny zdarma. Stačí se jen zdarma zaregistrovat na webu a potvrdit účast!