Hledání pozic
Obor:
Kraj:
Text:
 

JAVA Developer - junior / senior - nabídka zaměstnání

JAVA Developer - junior / senior
SIMPLEX Czech s.r.o.
Plzeňsko
Plzeň
J2SE
Profil pozice
Jako JAVA vývojář budete pracovat v plzeňské pobočce, kde budete součástí týmu, který se zabývá vývojem enterprise a cloud aplikací, jako jsou pokladní systémy, systémy na sledování toku zboží, alternativní platební systémy a další. Součástí Vaší práce bude vývoj kódu a zpracování analýzy a návrh individuálních řešení dle potřeb zákazníků.

Profil pracovníka
Pokud jste zkušený i méně zkušený vývojář se znalostí JAVA J2SE, nebo EE, znalostí SQL a aktivní znalostí AJ, pak je tato nabídka určena především Vám.
Při vývoji budete pracovat s Maven, Spring, SVN, JUnit, Webservices, Swing, Hibernate a CI ( Jenkins a Nexus)
  • Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních projektech. Méně zkušeným vývojářům je poskytován technický mentoring pro získání potřebných dovedností a samozřejmě průběžné odborné vzdělávání. Finanční ohodnocení se pohybuje dle předchozích zkušeností do výše 100.000,- CZK, místo pracoviště je v centru Plzně, Mezi zaměstnanecké výhody patří flexibilní pracovní doba s možností upravit si svůj pracovní režim, občasný home office, jazykové kurzy dle výběru, využívání sportovního centra, služby maséra a fyzioterapeuta, fruit days, hlídání dětí a mnoho dalších.
45.000,- CZK
100.000,- CZK
Jana Buraltová
602 845 845