Ne-konference jOpenSpace 2017 se koná 13. - 15. října 2017 v Hotelu Farma v Pelhřimově. Ne-konference neznamená, že se nám nechce připravovat program, ale to, že je tvořen samotnými účastníky akce. Obsah, který vytváří všichni přítomní, se skládá z desetiminutových prezentací a případně delších workshopů. Počet účastníků je omezen na 42. J v názvu už opravdu neznamená Java. Stejně tak by tam mohlo být třeba x.

Co musím udělat, abych se mohl zúčastnit?

1) podat si přihlášku, registrační formulář https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkXcQsiPPxDlKpHt7gHJ5u-yayFpLjA0vVhVaJAnlJ4P1xRw/viewform?usp=sf_link
2) připravit si desetiminutovou prezentaci na libovolné téma. Převládají témata z oblasti informatiky, ale nezajímáme se pouze o programování a uvítáme i jiná zajímavá témata. Minulý rok jsme si například měli  témata z oblasti security, archivace dat v knihovně nebo zpracovávání dat řídící jednotky automobilu.
3) přijet a užít si parádní víkend s ostatními vývojáři

Cena za účast se odvíjí od množství partnerů akce. Priorita je zaplatit nejdříve konferenční sál, ubytování účastníků a pokud se nám podaří zajistit více prostředků, zaplatíme i stravování. Záloha je pro letošní rok stanovena na 1000 Kč. Záloha je vratná v případě, že nebudeš moci přijet a dáš nám o tom vědět alespoň dva dny před začátkem ne-konference.

Více o jOpenSpace najdeš na www.jopenspace.cz