Ne-konference Jopenspace 2016 se koná 7. - 9. října 2016 v Hotelu Farma v Pelhřimově. Ne-konference neznamená, že se nám nechce připravovat program. Obsah, který vytváří všichni účastníci, se skládá z desetiminutových prezentací a workshopů. Páteční volný den se letos ruší z důvodu Krajských voleb. Maximální počet účastníků je limitován na 35 – 40.

Co musím udělat, abych se mohl zúčastnit? Připravit si desetiminutovou prezentaci na libovolné téma. Převládají témata z oblasti informatiky, ale nezajímáme se pouze o programování a uvítáme i jiná zajímavá témata. Minulý rok jsme si například vyzkoušeli pohovor zájemce o práci s dlouhou diskuzí a zajímavými názory z obou stran ”stolu”. J v názvu už opravdu neznamená Java. Stejně tak by tam mohlo být třeba 42.

Cena za účast se odvíjí od množství sponzorských darů. Priorita je zaplatit nejdříve konferenční sál, ubytování účastníků a pokud se nám podaří zajistit více zaplatíme ze sponzorských darů i stravu. Záloha je pro letošek stanovena na 1000 Kč. Záloha je vratná v případě, že nebudete moci přijet a dáte nám o tom vědět alespoň dva dny před začátkem ne-konference. Z této zálohy se hradí doplatek stravování a drobné dary pro ty skvělé z nás, kteří zajistí sponzorský dar.

Více o Jopenspace najdeš na www.jopenspace.cz

Registrace https://docs.google.com/forms/d/1asUioPnzaN5pWovZnPXJgdzHoS-x_j5VVMazeFeh8WE