3. Valašský JUG

11.10.2018 v 17:30

 Koliba na Pasekách 

Dolní Paseky 2675
75661 Rožnov pod Radhoštěm

http://www.koliba-na-pasekach.cz/

http://mapy.cz/s/8TCJ

Ať už je vám 60 a začínali jste ve Fortranu, nebo jste zrovna objevili krásy Kotlinu a vaše střední škola ještě neskončila, chceme vás pozvat na 2. Valašský JUG. Jsme skupina programátorů, kteří mají rádi nejen Javu. Smyslem je se inspirovat a zdokonalit v tom, co děláme. Přijměte naše pozvání na jedinečnou akci technologické komunity ve Valašském Silicon Valley!

Talks:

Lenka Franců – Czechitas. Proč je v IT tak málo holek? A musí všechny být jenom analytičky? Proč je jich málo a proč se nehlásí další? Lenka z organizace czechitas bude hlavním hostem našeho JUGu a bude mluvit o tom, proč holky v IT chybí a jaké to má důsledky

 

Kosťa Kostelník - Perfect IDE – je libo flame war? Emacs nebo vim? Eclipse, netbeans nebo IntelliJ? Tahle rychlo-letem-světem-prednáška si klade za cíl ukázat to dobré i špatné o různých vývojových nástrojích a editorech, které jsou „out there“. Podíváme se na to z pohledu programátora, ale inspirovat se může každý (i ti co píšou zdroják ve wordu).  Můžeme volně navázat diskuzí o nástrojích a platformách, které nám usnadňují život.