Pokud máte 15 minut volného času a chuť shlédnout pár zajímavých lightning talků, koukněte na jOpenSpace YouTube kanál, kde jsou čerstvě zveřejněny přednášky z letošního ročníku ne-konference.

Pokud mohu (preference jsou čistě subjektivní) pár záznamů doporučit, nenechte si ujít vtipnou přednášku Lukáše Křečana o „Java literals", Radima Kubacki o jeho zkušenostech s big data, Ondřeje Davida z Avastu o využití nových funkcí Qualcomm procesoru pro behaviorální analýzu mobilních aplikací či Petra Hamerníka z Geneea o zajímavých zákoutích textové analytiky. Zábavně poučnou přednášku přinesli i kluci z Angular.cz o Angular 2 a o monetizačních tricích v mobilních aplikacích se zase dozvíte z přednášky Jirky Bukovjana.

Samozřejmě se nenechte omezit mým subjektivním předvýběrem, zajímavých přednášek na letošní ne-konferenci bylo více než dost a každý má trochu jiné preference.

A vzpomeňte si na nás v roce 2017 - i Vás rádi uvidíme na ne-konferenci jopenspace.cz, pokud přinesete nějaký zajímavý příspěvek.