Čas:6.5.2010 8:39:53
Od:fyxo
Předmět:zaznam
Zdravim, chcem sa spytat ci bude aj zaznam, pretoze s jsf budem robit tak o par mesiacov od webinara (dovtedy clovek vela detailov zabudne) ?
Čas:6.5.2010 9:17:11
Od:Zdeněk Troníček
Předmět:Re: zaznam
Ano, zaznam bude k dispozici.
Čas:17.6.2010 12:01:30
Od:Fekete Kamosh
Předmět:Navigace dle vráceného řetězce a switch
Dobrý den, děkuji za přednášku, jako úvod je skvělá. Ve webináři uvádíte: Čas 1:45:50 "... Ta metoda vrátí nějaký řetězec nebo null a podle toho řetězce se provede navigace, tzn. přejde se na další stránku. Pokud se zůstane na té samé stránce, tak se použije ten samý strom pro vytvoření odpovědi. ..." Není to až tak pravda. Ve specifikaci http://oosnippets.googlecode.com/files/JSF-1.2-REVB-mrel2-spec.pdf 7.4.2 se uvádí: . "If the logical outcome value passed to the handleNavigation() method is null, do not scan for matching rules. This is an indication that the current view should be redisplayed. ... A rule match always causes a new view to be created, losing the state of the old view." Takže stejné view (vytvořené ve fázi Restore View) zůstává pouze pokud navigace vrací null. Ad použití switche v PhoneConvertor) Přidejte tam prosím ještě break; Jinak to vede k tomu, že se vykonává i větev case 13 v případě že s.matches("\\d|9")) bude false. Ikdyž každopádně uznávám, že v tomto konkrétním případě se bude convertor chovat tak, jak popisujete. Ještě jednou díky za webinář
Čas:17.6.2010 14:23:10
Od:Zdeněk Troníček
Předmět:Re: Navigace dle vráceného řetězce a switch
Dobry den, s tou navigaci mate pravdu. Vim o tom, byla to jen nesikovna formulace. Vyuziva se to napr. pri zmene locale, kdyz potrebujete zustat na te same strance, ale chcete postavit strom znovu. Ten break do PhoneConverteru skutecne patri. V priprave ho mam, ale behem webinare mi vypadl. Diky.
Čas:14.10.2010 10:38:54
Od:Jaroslav Holaň
Předmět:Video
Dobrý den. Video na zadaném odkazu nejde přehrát. Můžete tam prosím vložit platný link.
Čas:16.11.2010 12:51:27
Od:Zdeněk Troníček
Předmět:Re: Video
Asi to byl jen chvilkový výpadek, protože teď to běží.
Diskuzní příspěvky
fyxo zaznam
Zdeněk Troníček   Re: zaznam
Fekete Kamosh Navigace dle vráceného řetězce a switch
Zdeněk Troníček   Re: Navigace dle vráceného řetězce a switch
Jaroslav Holaň Video
Zdeněk Troníček   Re: Video