Čas:14.12.2010 9:05:16
Od:Tomáš Záluský
Předmět:podobnost s XSLT
Díky za článek. Dobrý základ pro lepší pochopení těch předchozích. Malá poznámka: jen okamžitý nápad - uvedený jazyk mi připomíná XSLT, ale nenabízí XSLT víc možností? Např. kdybych chtěl změnit přiřazení int x; na int x = 42; jen v metodě foo(), tak bych chtěl něco jako Variable [id: v, kontext = Method [name: foo]] { Modifiers [id: m], PrimitiveType [primitiveTypeKind: INT], null } -> ... Když už zpřístupnili AST, tak proč ho nepřevést do XML a neumožnit i zápis jako:
Čas:14.12.2010 9:53:07
Od:Zdeněk Troníček
Předmět:Re: podobnost s XSLT
Dobrý postřeh. Mám totiž ještě jeden podobný projekt, který dělá transformace přes XSLT. XSLT nabízí více, ale syntaxe se mi zdá horší. A ono ani tak nejde o to, který systém nabízí více, protože obecné systémy pro transformaci zdrojového kódu již existují, ale v našem případě spíše o to, který systém je vhodný pro automatický upgrade knihoven. Možná se však časem najde i jiné použití.
Čas:14.12.2010 13:20:16
Od:Tomáš Záluský
Předmět:Re: Re: podobnost s XSLT
S tou syntaxí souhlasím, když vidím, jak by vypadalo XSLT pro tak jednoduchou změnu.
Čas:14.12.2010 13:17:29
Od:Tomáš Záluský
Předmět:Re: podobnost s XSLT
Omlouvám se za neukončený příspěvěk, nevšiml jsem si, že redakční systém nezobrazuje xml tagy. Mělo tam být toto obklopené menšítkem a většítkem: xsl:template match="variable[ancestor::method[@name='foo'] and child::*[2][@primitiveTypeKind='INT'] and not(child::*[3])]"
Čas:31.12.2011 1:19:06
Od:Jaroslav
Předmět:transformace tokenu
Dobry den, chtel bych se zeptat, zda RefactoringNG podporuje skriptovani. Zda umoznuje napr. cele_jmeno => celeJmeno Pochopitelne mam na mysli obecne - ne konkretne pro "cele_jmeno" Dekuji.
Diskuzní příspěvky
Tomáš Záluský podobnost s XSLT
Zdeněk Troníček   Re: podobnost s XSLT
Tomáš Záluský   Re: Re: podobnost s XSLT
Tomáš Záluský   Re: podobnost s XSLT
Jaroslav transformace tokenu