Čas:3.10.2015 8:57:53
Od:JOHN doe
Předmět:A kde to máte?
Nikde jsem nenašel místo konání. Šlo by doplnit? Díky
Čas:5.10.2015 13:06:48
Od:Lucie Kotorová
Předmět:Re: A kde to máte?
Adresa je: Táborská 940/31, Praha 4. Mělo být nahráno celé pdf, bohužel se vyskytly problémy. Ŕeším s technickou podporou..
Čas:28.10.2015 14:39:26
Od:InfoBaron
Předmět:Jaká je současná minimální nástupní mzda programátora v Praze? 5000 Kč denně bez DPH jako kontraktor (625 Kč za hodinu, cca 110 000 měsíčně) a/nebo 150 000 na HPP aby se to vyrovnalo nabídkám spolupráce na ŽL?
Jaká je současná minimální nástupní mzda programátora v Praze? 5 000 Kč denně bez DPH jako kontraktor (625 Kč za hodinu, cca 110 000 měsíčně) a/nebo 150 000 na HPP aby se to vyrovnalo nabídkám spolupráce na ŽL? Kdyžtak sem napište, za kolik ohýbáte hřbet Vy? První prý v Čezku začnou geniálně/generálně stávkovat za vyšší mzdy vývojáři SW ... Pokladní v Lidlu ve Švýcarsku prý nastupují za 85 000, montážní dělník u pásu ve Volkswagenu v Německu dělá za 1500 Kč / hodina (12 000 denně, cca 265 000 měsíčně). u nás to samé za 300 denně ...
Čas:28.10.2015 14:40:11
Od:InfoBaron
Předmět:Kolik hodin denně jste ochotni pracovat se zobrazovacím zařízením? Viz nařízení vlády chránící i živnostníky (všechny pracující):
Kolik hodin denně jste ochotni pracovat se zobrazovacím zařízením? Viz nařízení vlády chránící i živnostníky (všechny pracující): Celková doba trvání práce se zobrazovací jednotkou nesmí být delší než 6 hodin. Práce na zařízeních se zobrazovacími jednotkami musí být přerušována bezpečnostními přestávkami nebo změnami činnosti, jejichž účelem je snížit pracovní zátěž vyplývající z povahy práce se zobrazovací jednotkou. Bezpečnostní přestávky v délce 5 až 10 minut musí být zařazeny nejpozději po každých dvou hodinách nepřetržité práce. (započítávají se do pracovní doby) Zdravé sezení neexistuje, postavte se k práci jako my http://www.etnetera.cz/etn-life/etn_life_130611_stani_v_praci.html SERIÁL Zacvičte si v kanceláři / Cvičení pro kancelářské krysy http://www.google.cz/search?q=Cvičení+pro+kancelářské+krysy MOTIVÁCIA ZAMESTNANCOV K BOZP Zamestnávateľ môže a musí svojich zamestnancov neustále motivovať k BOZP, nielen v zákonom daných intervaloch, ale podľa potreby. To znamená zohľadniť typ práce, vekovú štruktúru svojich zamestnancov, skúsenosti svojich zamestnancov a pod. Nesmie sa zabúdať na istú „rutinnosť“ práce aj notoricky známeho pojmu Bezpečnosť a Ochrana Zdravia pri Práci. V konečnom dôsledku sa možno zbytočné „omieľanie“ bohato odmení na hladkom chode prevádzky bez pracovných úrazov. MOTIVOVAŤ možno mnohými spôsobmi, zjavne možno nesúvisiacimi s BOZP. Osobným príkladom, dodržiavaním poriadku na pracovisku, dodržiavaním časového harmonogramu práce, aby sa vyhlo stresovým situáciám, pravidelnými stretnutiami za účelom diskusie o možnostiach zlepšení BOZP zo strany zamestnancov, vytvorenie pohodového pracovného prostredia. … Prvoradým cieľom organizácie je dosiahnuť nulovú úrazovosť. Úrazy nie sú nevyhnutné; všetkým úrazom a haváriám sa dá predchádzať • Nič nie je dôležitejšie, než bezpečnosť; ani výroba, ani tržby, ani zisky • Bezpečnosť môže byť riadená a preto je zodpovednosťou všetkých vedúcich pracovníkov • Bezpečné konanie je osobnou zodpovednosťou jednotlivcov a podmienkou zamestnania v našej firme • Bezpečnosť je spôsob života po celých 24 hodín... • Záväzok k totálnej bezpečnosti je záväzkom robiť veci správne....atď. Dobre definovaná politika BOZP je základom úspechu ďalších krokov v systéme riadenia; zainteresováva a motivuje všetkých zamestnancov. Je základom zmysluplnej práce v prospech trvalého rozvoja podniku. … Tie isté postupy, ktoré vedú k zlepšeniu BOZP a pracovných podmienok, vedú k vyššej efektívnosti, produktivite a kvalite práce Vyššia efektívnosť, produktivita a kvalita práce znamená úspech podniku! http://referaty.atlas.sk/ostatne/nezaradene/4817/?print=1 Nemoci pohybové soustavy vyřazují Čechy z pracovního života na více než dva měsíce http://www.cssz.cz/cz/o-cssz/informace/media/tiskove-zpravy/tiskove-zpravy-2012/2012-07-31-nemoci-pohybove-soustavy-vyrazuji-cechy-z-pracovniho-zivota-na-vice-nez-dva-mesice.htm Zdroj: Česká správa sociálního zabezpečení
Čas:15.9.2019 16:37:49
Od:Kuba
Předmět:IT práce
Zdravím, prosím je tu někdo, kdo by poradil, kde se zapojit do It projektů? chtěl bych něco ke své stálé práci, kde bych mohl nabrat nové zkušenosti.
Čas:18.9.2019 12:15:12
Od:Luke
Předmět:Re: IT práce
Když jsem hledal novou práci jako java vývojář, tak jsem narazil na agenturu, která má pod sebou několik IT odborníků, a propojuje je přímo na danou pozici s danou firmou, dle specifikací pracovníka.
Čas:20.9.2019 11:26:27
Od:Kuba
Předmět:Re: Re: IT práce
Můžete mi prosím poradit, kde bych tu agenturu našel? a prosím jak to přesně funguje? platil jste jim něco?
Čas:22.9.2019 19:06:56
Od:Luke
Předmět:Re: Re: Re: IT práce
Jasně hoďte si do googlu coolpeople, mají pobočky v Brně i Praze, ale veškerá komunikace se dá vyřešit online, takže tam nemusíte ani chodit.
Diskuzní příspěvky
JOHN doe A kde to máte?
Lucie Kotorová   Re: A kde to máte?
InfoBaron Jaká je současná minimální nástupní mzda programátora v ...
InfoBaron Kolik hodin denně jste ochotni pracovat se zobrazovacím ...
Kuba IT práce
Luke   Re: IT práce
Kuba   Re: Re: IT práce
Luke   Re: Re: Re: IT práce