Čas:9.6.2008 10:30:11
Od:finc
Předmět:Tak ja nevim
Jiste to bude zajimava prednaska, nic proti. Nevim jak ostatni, ale ja mam k Androidu stejny predsudek asi jako k .NETu :) Jinak, koukal jsem, ze uz i NetBeans maji plugin: http://wiki.netbeans.org/IntroAndroidDevNetBeans
Čas:9.6.2008 13:41:29
Od:littleli
Předmět:Re: Tak ja nevim
predsudky nejsou dobra vec :) dejme tomu sanci, budme liberalni.
Čas:10.6.2008 11:41:16
Od:srakyi
Předmět:Re: Tak ja nevim
No s .NETem bych to uplne nesrovnaval ;) Teda nevim z ceho presne tvoje predsudky prameni (a docela mne to zajima), ale Android je (pro mne subjektivne) sympatictejsi hned v nekolika ohledech - jede na Linuxu, apps se pisou v Jave, brzy budou (snad) uplne otevrene zdrojaky, stoji za tim vic firem ..
Čas:10.6.2008 15:29:51
Od:finc
Předmět:Re: Re: Tak ja nevim
Sice se to pise v Jave, ale konecna platforma jiz Java neni. Nevim, nechci rozpoutavat nejaky flame. Je to jen muj nazor na vec. Myslim, ze Google se vuci Sunu nezachoval zrovna korektne. Navic by mohlo snadneji dojit k roztristenosti Javy. Ale proti gustu.... Uprimne, Java ME jde mimo me, takze nemohu vubec srovnavat. Dokonce i verim, ze Android nabidne mnohem vic nez je tomu v "zakladu".
Čas:26.6.2008 9:43:48
Od:Tomáš
Předmět:Re: Re: Re: Tak ja nevim
Já myslím, že J2SE a J2ME je taky roztříštěná Java. Obojí se síce píše v Javě, ale jedno nespustíte na druhém. Obojí má jiné API zaměřené na konkrétní cílové zařízení. Android je možná s J2SE více kompatibilní než J2ME a má blíže k desktopovému vývoji. Co ale udělá google do budoucna se jazykem jako takovým je otázkou, ale myslím že je v jeho zájmu, aby to pořád byla Java. Jinak by ztrácel vývojáře.
Diskuzní příspěvky
finc Tak ja nevim
littleli   Re: Tak ja nevim
srakyi   Re: Tak ja nevim
finc   Re: Re: Tak ja nevim
Tomáš   Re: Re: Re: Tak ja nevim